ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

پودر و شامپوی بدون دخالت دست ( تاچلس )

شامپو نانو

اطلاعات پکیـــج پودر و شامپوی تاچلس :

پودر نانو : 20Kg

شامپو مکمل واکسی : 10

 

پودر و شامپوی تاچلس:

این محصول یکی از قدرتمند ترین و با کیفیت ترین شوینده های نانو تاچلس در بازار ایران می باشد که با قدرت جرم گیری بالا و چربی زدایی قوی جایگاه ویژه ای در بین کارواش داران عزیز پیدا کرده است.

PH پودر و شامپوی تاچلس گلنز در محدوده ی 8 الی 9 می باشد و دارای محیطی کاملا امن و استاندارد برای سلامت مصرف کننده ، رنگ خودرو و محیط زیست می باشد.

پودر و شامپوی Glanz Chemical علاوه بر اینکه باعث تمیز شدن و درخشندگی خیره کننده ی خودرو شما می شود ، باعث تشکیل یک لایه ی محافظ بر  روی بدنه خودرو میشود که از رنگ آن در برابر اشعه های فرا بنفش نور خورشید و تا حدودی در مقابل عوامل طبیعی از جمله فضولات پرندگان محافظت کرده و باعث طولانی تر شدن عمر رنگ خودرو و سرزندگی بیشتر آن میشود.

نکته : از پودر و شامپوی تاچلس گلنز می توان برای شست و شو در تمام مصارف عمومی از جمله شست و شوی انواع خودرو های سبک و سنگین ، ادوات کشاورزی ، انواع دستگاه های صنعتی و … استفاده کرد.

روش مصـــرف پودر و شامپوی تاچلس گلنز:

روش اول بدون دخالت دست ( تاچلس)

*گام اول تهیه و آماده سازی محلول نانو شوینده ی گلنز

ابتدا مقدار 1Kg از پودر تاچلس Glanz را در یک سطل آب ( حدود 10 لیتر ) به آرامی اضافه نمائید و همزمان هم بزنید ( برای جلوگیری ازسفت شدن ، پودر به آرامی اضافه شود ) سپس مقدار 0/5L ( نیم لیتر )  از شامپوی مکمل تاچلس Glanz را نیز در محلول اضافه کرده و کاملا هم بزنید تا محلولتان یک دست شود.

مخزن کف پاش 100 لیتری خود را پر از آب نمائید و در آخر محلول شوینده تاچلس که از قبل آماده کرده اید را به آن اضافه نمائید و باد دستگاه کف پاش را برای شروع کار تنظیم نمائید.

*گام دوم نصب لانس مخصوص مواد پاش بر روی شیلنگ دستگاه کف پاش

*گام سوم استفاده از محلول شوینده ی نانو تاچلس گلنز

روش صحیح شست و شوی بدون دخالت دست خودرو با استفاده از پودر و شامپوی تاچلس Glanz :

1-  100 لیتر محلول شوینده ی تاچلس Glanz طبق توضیحات از قبل آماده شده و درون کف پاش شما آماده ی مصرف می باشد.

2- با استفاده از لانس مخصوص مواد پاش محلول شوینده ی خود را بر روی بدنه خودرو اسپری نمائید. ( توجه فرمائید که بدنه ی خودرو حتما باید کاملا خشک باشد و نباید آب اولیه گرفته شود )

پس از اسپری کامل محلول شوینده بر روی بدنه خودرو ، حدود 2 دقیقه به محلول شوینده زمان دهید تا کاملا در کثیفی نفوذ کرده و سپس شروع به آبگیری نمائید. ( توجه فرمائید که محلول نانو شوینده ی شما نباید آنقدر بر روی بدنه ی خودرو بماند که خشک شود زیرا خشک شدن محلول شوینده باعث کم شدن چشمگیر قدرت محلول می شود )

3-  روش صحیح آبگیری:

بهترین روش برای شست و شوی بدون دخالت دست ( تاچلس ) این است که شما بعد از گذشت 2 دقیقه و نفوذ کامل محلول در کثیفی ها ، از قسمت های پائینی بدنه خودرو  شروع به آبگیری نمائید. یعنی اینکه شما از زیر رکاب ها شروع به شستن نمائید و به سمت سقف خودرو بروید و همزمان نازل لانس خود را به طور یکنواخت به سمت بالا-پائین و یا چپ-راست حرکت دهید.

نکته : دلیل اینکار این است که اگر شما از سقف خودرو شروع به آبگیری و شستن نمائید ، بر اثر آبی که از بالا به قسمت های پائینی بدنه خودرو می آید ، محلول شوینده ی قسمت های پائینی با فشار کم آب شسته شده و قدرت محلول کم میشود که همین عمل باعث میشود قسمت های پائینی بدنه خودرو که کثیف ترین قسمت خودرو هم می باشند تمیز نشوند.

روش دوم استفاده از پودر و شامپوی تاچلس Glanz همچون شامپو های معمولی :

1- تهیه و آماده سازی محلول: طبق روش های بالا محلول خود را آماده نمائید با این تفاوت که در مخزن 100 لیتری کف پاش خود ، مقدار 0/5Kg  (پانصد گرم) پودر تاچلس و 250 ml شامپو استفاده نمائید.

2- روش مصرف: در این روش شما باید همچون شامپو کارواش های معمولی استفاده نمائید (یعنی اینکه بدنه ی خودرو توسط خز ، دستمال و … سابیده شود)

توجه فرمائید که در این روش هزینه ی محلول شوینده ی شما به قدری پائین است که حتی از مایع ظرف شوئی که جزو شوینده های پر مصرف و کاملا غیر استاندارد بعضی از دوستان عزیز کارواشی می باشد نیز کمتر است !!!

محصولات شوینده

32 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.