تاچلس بهترین شوینده کارواش

تاچلس بهترین شوینده کارواش

امروزه بیشتر افراد برای شستشوی خودرو های خود از کارواش ها استفاده می کنند، افرادی که کارواش دارند باید از مواد شستشو مناسبی استفاده کنند تا مشتری از شستشوی خودرو خود راضی باشد به جز اینها در کارواش ها روش های شستشو متفاوتی موجود است. تاچلس از جمله بهترین شوینده کارواش است که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

معرفی انواع شوینده خودرو

افراد معمولا برای شستشو خودرو ها آنها را به کارواش ها می برند، در کارواش ها برای شستشو خودرو ها از روش های گوناگونی استفاده می شود که این روش ها با یکدیگر متفاوت است، برای شستشو خودرو از مواد شوینده مناسب استفاده می شود شستشو خودرو ها به دو بخش داخل خودرو و بیرون آن تقسیم می شود.

شستشوی خودرو

بهترین شوینده کارواش

کارواش دستی: مواد شوینده ای که در کارواش دستی مورد استفاده قرار می گیرند تنوع زیادی ندارند و از مواد شوینده مشترک برای شستشوی قسمت های مختلف خودرو استفاده می شود، از ماده شستشویی برای تمیز کردن رینگ ها استفاده می شود این ماده در ابتدا سبب از بین رفتن گرد و غبار و خاک های انباشته شده روی رینگ می شود و در مرحله بعد بقایای حشراتی که بر روی رینگ مانده اند را از بین می برند و سبب تمیزی خودرو می شوند. در کارواش دستی از فوم مخصوصی برای تمیزی خودرو استفاده می شود این فوم از قدرت پاک کننده بالایی بهره مند است و غلظت بالایی نیز دارد که باعث تمیزی خودرو می شود.

کارواش اتوماتیک دروازه ای: در این روش برعکس کارواش دستی، برای شستشو هر قسمت از مواد شوینده متفاوتی استفاده می شود که به همین علت خودرو ها بسیار تمیز می شوند.

در این روش ابتدا از مواد شوینده ای استفاده می کنند که برای شستشوی رینگ و لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد، این مواد سبب میشود تا رینگ ها تمیز شوند و گرد و غبار روی آنها از بین برود و بقایای حشرات را نیز از بین می برد به جز اینها سبب می شود تا خاک روی لاستیک نیز تمیز شود و لاستیک برق بزند، در این روش از یک شوینده برای دو کار استفاده می شود که سبب می شود تا در هزینه صرفه جویی شود و لازم نباشد تا از مواد متفاوتی استفاده کنیم.

در این روش از فوم های مخصوصی استفاده می شود این فوم ها غلیظ هستند اما رنگ روشنی دارند و سبب تمیزی خودرو می شوند و خودرو را براق نیز می کنند.

 Mousse Shine :یکی از فوم ها پر کاربرد در کارواش ها است. از این فوم در دو زمان متفاوت استفاده می شود یکی در زمان شستشو که باعث تمیزی و از بین رفتن گرد و غبار می شود و زمان دیگر موقع خشک کردن است این فوم تمام آب را جذب می کند و باعث می شود که هیچ رطوبتی بر روی سطح خودرو ها نماند و سبب براق شدن خودرو ها نیز می شوند و از رنگ خودرو نیز محافظت می کنند و نمی گذارند که آسیبی به آن وارد بشود.

 Glossy Tear: یکی از دلایلی که سبب شده تا از این واکس در کارواش ها استفاده شود قابلیت های خاص آن است این واکس سبب براق شدن سطوح می شود و آب را به سرعت خشک می کند و در زمانی که هوا بارانی است سبب پراکنده شدن قطرات باران می شود، سطوحی که بر روی آنها از این واکس استفاده کردید براق می مانند و آلودگی روی آنها نمی ماند برای همین همیشه تمیز می مانند.

بهترین شوینده ی کارواش کدام شوینده است؟

تاچلس نانوگستران دماوند

تاچلس بهترین شوینده کارواش

شاید از خود بپرسید که بهترین شوینده کارواش کدام است ؟

امروزه در کارواش ها بیشتر از مواد شوینده تاچلس استفاده می شود و دلیل آن این است که در زمان استفاده از مواد شوینده بدون کار با دست نیازی به کف و استفاده سایر وسایل نیست و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و سبب تمیزی خودرو ها می شود. مواد درون شوینده تاچلس ماندگاری بالایی دارند و سبب براق شدن سطوح نیز می شوند.

مواد شوینده تاچلس سبب براق شدن سطوح خودرو می شود و از آسیب به بدن خودرو ها نیز جلوگیری می کند.

از پودر کارواش تاچلس بیشتر در کارواش ها استفاده می شود زیرا مواد شوینده تاچلس ویژگی چند شوینده متفاوت را دارند که سبب صرفه جویی در هزینه خرید مواد شوینده دیگر می شود. از این رو می توان تاچلس را بهترین شوینده کارواش دانست.

اطلاعات پکیـــج پودر و شامپوی تاچلس :

پودر نانو : 20Kg

شامپو مکمل واکسی : 10

شامپو کارواش تاچلس یکی از قدرتمندترین و با کیفیت ترین شوینده های نانو تاچلس در بازار ایران می باشد که با قدرت جرم گیری بالا و چربی زدایی قوی جایگاه ویژه ای در بین کارواش داران عزیز پیدا کرده است.

PH پودر و شامپو تاچلس در محدوده ی 8 الی 9 می باشد و دارای محیطی کاملا امن و استاندارد برای سلامت مصرف کننده ، رنگ خودرو و محیط زیست می باشد.

پودر و شامپوی Glanz Chemical علاوه بر اینکه باعث تمیز شدن و درخشندگی خیره کننده ی خودرو شما می شود ، باعث تشکیل یک لایه ی محافظ بر  روی بدنه خودرو میشود که از رنگ آن در برابر اشعه های فرا بنفش نور خورشید و تا حدودی در مقابل عوامل طبیعی از جمله فضولات پرندگان محافظت کرده و باعث طولانی تر شدن عمر رنگ خودرو و سرزندگی بیشتر آن میشود.

نکته : از پودر کارواش و شامپوی نانو گلنز توان برای شست و شو در تمام مصارف عمومی از جمله شست و شوی انواع خودرو های سبک و سنگین ، ادوات کشاورزی ، انواع دستگاه های صنعتی و … استفاده کرد.

روش مصـــرف پودر و شامپوی تاچلس گلنز

روش اول بدون دخالت دست ( تاچلس)

*گام اول تهیه و آماده سازی محلول نانو شوینده ی گلنز

ابتدا مقدار 1Kg از پودر نانو  را در یک سطل آب ( حدود 10 لیتر ) به آرامی اضافه نمائید و همزمان هم بزنید ( برای جلوگیری ازسفت شدن ، پودر به آرامی اضافه شود ) سپس مقدار 0/5L ( نیم لیتر )  از شامپوی مکمل تاچلس Glanz را نیز در محلول اضافه کرده و کاملا هم بزنید تا محلولتان یک دست شود.

مخزن کف پاش 100 لیتری خود را پر از آب نمائید و در آخر محلول شوینده تاچلس که از قبل آماده کرده اید را به آن اضافه نمائید و باد دستگاه کف پاش را برای شروع کار تنظیم نمائید.

*گام دوم نصب لانس مخصوص مواد پاش بر روی شیلنگ دستگاه کف پاش

*گام سوم استفاده از محلول شوینده ی نانو تاچلس گلنز

 

 

شوینده کارواش

 

کارواش تاچلس

روش صحیح شست و شوی بدون دخالت دست خودرو با استفاده از پودر و شامپو کارواش تاچلس Glanz :

1-  100 لیتر محلول شوینده ی تاچلس Glanz طبق توضیحات از قبل آماده شده و درون کف پاش شما آماده ی مصرف می باشد.

2- با استفاده از لانس مخصوص مواد پاش محلول شوینده ی خود را بر روی بدنه خودرو اسپری نمائید. ( توجه فرمائید که بدنه ی خودرو حتما باید کاملا خشک باشد و نباید آب اولیه گرفته شود )

پس از اسپری کامل محلول شوینده بر روی بدنه خودرو ، حدود 2 دقیقه به محلول شوینده زمان دهید تا کاملا در کثیفی نفوذ کرده و سپس شروع به آبگیری نمائید. ( توجه فرمایید که محلول نانو شوینده ی شما نباید آنقدر بر روی بدنه ی خودرو بماند که خشک شود زیرا خشک شدن محلول شوینده باعث کم شدن چشمگیر قدرت محلول می شود )

3-  روش صحیح آبگیری:

بهترین روش برای شست و شوی بدون دخالت دست ( تاچلس ) این است که شما بعد از گذشت 2 دقیقه و نفوذ کامل محلول در کثیفی ها ، از قسمت های پائینی بدنه خودرو  شروع به آبگیری نمائید. یعنی اینکه شما از زیر رکاب ها شروع به شستن نمائید و به سمت سقف خودرو بروید و همزمان نازل لانس خود را به طور یکنواخت به سمت بالا-پائین و یا چپ-راست حرکت دهید.

نکته : دلیل اینکار این است که اگر شما از سقف خودرو شروع به آبگیری و شستن نمائید ، بر اثر آبی که از بالا به قسمت های پائینی بدنه خودرو می آید ، محلول شوینده ی قسمت های پائینی با فشار کم آب شسته شده و قدرت محلول کم میشود که همین عمل باعث میشود قسمت های پائینی بدنه خودرو که کثیف ترین قسمت خودرو هم می باشند تمیز نشوند.

روش دوم استفاده از پودر و شامپوی تاچلس Glanz همچون شامپو های معمولی :

1- تهیه و آماده سازی محلول: طبق روش های بالا محلول خود را آماده نمائید با این تفاوت که در مخزن 100 لیتری کف پاش خود ، مقدار 0/5Kg  (پانصد گرم) پودر تاچلس و 250 ml شامپو استفاده نمائید.

2- روش مصرف: در این روش شما باید همچون شامپو کارواش های معمولی استفاده نمائید (یعنی اینکه بدنه ی خودرو توسط خز ، دستمال و … سابیده شود)

توجه فرمایید که در این روش هزینه ی محلول شوینده ی شما به قدری پائین است که حتی از مایع ظرف شوئی که جزو شوینده های پر مصرف و کاملا غیر استاندارد بعضی از دوستان عزیز کارواشی می باشد نیز کمتر است !!!

بهترین روش شستشوی خودرو

بیشتر افراد ترجیح می دهند خودرو های خودشان را کارواش بشوید زیرا هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می شود و خودرو آنها مدت زمان بیشتری تمیز می ماند و نیاز به شستشو زیاد ندارد، در کارواش ها خودرو ها به روش های متفاوتی شسته می شوند برای مثال برخی را افرادی که درون کارواش کار می کنند خودرو را می شویند و برخی دیگر برای شستشو خودرو ها از دستگاه ها استفاده می کنند.

افرادی که خودشان خودرو هایشان را می شویند باید نکاتی را رعایت کنند تا ندانسته به خودرو خود آسیبی وارد نکنند که سبب افزایش هزینه می شوند و ممکن است دیگر خودرو مانند روز اول نشود، هنگام شستشو خودرو ها زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید زیرا به خودرو آسیب وارد می شود و بر روی سطوح خودرو لکه هایی ایجاد می شود، در زمان شستشو از مواد قابل اطمینان استفاده کنید تا مدت دوام تمیزی خودرو ها زیاد شود. پس از شستشو خودرو آن را به طور کامل خشک کنید تا آسیبی به خودرو وارد نشود، در اینجا می توانید از فوم استفاده کنید زیرا تمام رطوبت سطح خودرو را از بین می برد و خودرو به طور کامل خشک می شود.

باید ها و نباید های شستشوی خودرو

بهترین شوینده کارواش

تاچلس بهترین شوینده کارواش

آب و هوا بر روی سطح خودرو ها تاثیر می گذارد، گرد و غبار و خاک روی سطح خودرو ها انباشته می شوند و سبب آلودگی ماشین می شوند برای همین هر چند وقت یک بار باید خودرو ها را تمیز کرد. البته مدت زمان تمیز بودن خودرو بستگی به مواد شوینده آن دارد برخی مواد دوام طولانی مدتی دارند و برخی دیگر اینطور نیستند و با کمی آلودگی هوا دوباره کثیف می شوند.

برخی افراد عادت دارند که خودشان خودرو هایشان را بشویند در حالی که عده ای دیگر بیشتر از کارواش ها استفاده می کنند، در کارواش ها صرفه جویی بیشتری می شود زیرا معمولا از شویند ای استفاده می کنند که چند کاربرد دارد و دوام طولانی مدتی نیز دارد ولی ممکن است که آنهایی که خودشان خودرو هایشان را می شویند از مواد مناسبی استفاده نکند برای همین در مدت زمان کوتاهی خودرو ها دوباره کثیف می شوند و دوباره نیاز به شستشو دارند.

زمانی که می خواهید از مواد شوینده استفاده کنید باید به کیفیت و نوع ماندگاری مواد شوینده توجه کنید تا مدت زمان طولانی تری خودرو ها تمیز بمانند، پس از اینکه با مواد شوینده خودرو ها را شستید باید به طور کامل خودرو را خشک کید تا رطوبتی روی سطح آن نماند انجام این کار سبب می شود تا خط و خشی روی خودرو نماند و بدنه خودرو سالم بماند.

32 دیدگاه

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  وظیفه ی خودم دونستم که بیام اینجا و از شما بابت همچین محصول قوی و با کیفیتی تشکر کنم
  نمونه های زیادی را تست کردم ولی هیچ کدام به پای محصولات شما نمیرسند.
  بازم ممنون و امیدوارم که موفقیتتان روز افزون باشه.

 • سلام مهندس جان دستت درد نکنه عااااالی بود کارمان خیلی راحت شد
  خدا به خودت سلامتی و به کسب و کارت برکت بده

 • سلام این واقعا بدون دخالت دست عمل میکنه یا شما هم مثل بقیه فقط شعار تبلیغاتی میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام قربان وقتتون بخیر
   شما با یکبار استفاده از محصولات گلنز خودتون همه چیز رو متوجه میشید

 • سلام و عرض ادب
  من کارواش ندارم برای شستشوی ماشین در منزل میخوام استفاده کنم
  لطفا کوچک ترین حجم بسته بندی مواد و قیمت را مرقوم بفرمایید
  با تشکر

  • سلام جناب قبادی عزیز
   لطفا تماس بگیرید تا کامل راهنمائیتون کنیم قربان
   0936-384-0360
   0990-617-0381

   • سلام برای ماشین های سنگین هم جواب میده؟ یا ن؟ لطفا راهنمایی کنید! قیمتش رو هم بگین ممنون میشم

 • درود بر شما
  من به تازگی از محصولاتتان استفاده کردم
  کاملا راضی هستم
  به همه کارواش داران گرامی پیشنهاد میکنم
  موفق باشید

 • خدا شاهده یه دونه اید وااااااااااااااقعاا گل کاشتید با این پودر که تولید کردی.
  فقط مردونه کیفیتش پایین نیارید

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده از هر مدل محصولات تاچلس چه پودری چه شامپو که شما فکرش را بکنید استفاده کردم ولی هیچ کدام کیفیت پودر و شامپوی شما را نداشتند.
  با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمام عزیزانی که در تولید این محصول با کیفیت سهیم هستند.
  خدانگهدارتان باشد

 • سلام خسته نباشید من میخوام از شما یک نمایندگی درشهر خودم داشته باشم لطفا راهنماییم کنید تشکر وچگونه با شما تماس بگیرم

 • نمی دونم چه نظری بدم فقط می تونم بگم تشکر
  امیدوارم فقط مثل بقیه کیفیت پایین نیاد
  موفق باشید

 • سلام.
  حدود ۱۰ سال پیش کارواشی رفتم که بدون دخالت دست موتور ماشینم رو با موادی مثل کف شست. موتور ماشین شبیه ماشین صفر شد. برق میزد مثل روز اولش.
  آیا محصول شما جرم و روغن موتور ماشین رو هم بدون دخالت دست میشوره؟

  • سلام قربان وقتتون بخیر
   بله کاملا قدرت حل کردن و شستشوی انواع چربی ها رو بدون دخالت دست داره ولی بهتره که واسه شستن موتور خودرو از مایع موتورشوی گلنز استفاده کنید

  • سلام جناب نظری انشالله که خدا به کسب و کار همه رونق بده
   ممنون از اینکه به تیم نانوگستران اعتماد کردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *