شامپو صفرشویی

صفر شویی یک فرایند کامل، برای تمیز کردن تمامی بخش‌های خودرو از جمله بدنه، داخل کابین، چرم و روکش صندلی‌ها، کف پایی، صندوق عقب و سایر قسمت‌ها می باشد.

شما جهت انجام صفرشویی خودرو در ابتدا نیاز به یک دوراکلین حرفه ای و کاملا بصرفه دارید

دوراکلین همان مایع شوینده ای است که برای صفرشویی استفاده میشود ( همان شامپو صفرشویی )

در این مقاله ما ابتدا قوی ترین دوراکلین ( شامپو صفرشویی ) موجود در مارکت شوینده خودرویی را به شما معرفی میکنیم که سطح کیفیت کار شما را بسیار افزایش داده و کارتان را خیلی راحت تر از مواد مشابه پیش میبرد.

شامپو صفرشویی

کاربرد شامپو صفر شویی ( دوراکلین ) گلنز

این محصول منحصر بفرد و حرفه ای قابل استفاده در مراکز صفر شویی ، دیتیلینگ ، مبل شویی ، قالیشویی ، کارواش و … می باشد و از آن می توان جهت پاکسازی هرگونه لکه بصورت خشک شویی استفاده کرد.
شامپو صفر شویی گلنز جهت استفاده بر روی سطوحی که امکان استفاده از آب برای شستشو و پاک سازی نمی باشد تولید شده است.

شما می توانید این دوراکلین ( شامپو صفرشویی )قدرتمند را جهت صفرشویی و توشویی خودرو استفاده کرده و از قدرت پاک کنندگی آن لذت ببرید.

از طرفی شامپو صفرشویی گلنز بهترین محلول برای انجام مبل شویی نیز میباشد…

روش مصرف شامپو صفر شویی گلنز

  • ابتدا شوینده را به خوبی در ظرف خود تکان دهید.
  • هر 1 لیتر شامپوی صفرشویی را در 2 لیتر آب رقیق نمایید. (نسبت ترکیب 1:2 میباشد یعنی یک قسمت شامپو به همراه دو قسمت آب)
  • مایع صفرشوی رقیق شده را روی سطح مورد نظر بخوبی اسپری نمایید سپس توسط یک ابر یا دستمال خیس به طور کامل ماساژ دهید و پس از آن توسط یک دستمال تمیز و مرطوب ، کف و چرک باقیمانده را بطور کامل پاک نمایید.

جهت مشاهده ی کلیپ های تست شامپو صفرشوی گلنز به صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام  و جهت دیدن سایر شوینده های تاچلس گلنز به صفحه ی محصولات مراجعه نمایید.

ثبت سفارش داری ؟ مشاوره تخصصی می خوای ؟ پس همین الان تماس بگیر…

نام محصول حجم
سوپر شامپو صفرشویی 4 لیتر
سوپر شامپو صفرشویی 20 لیتر

 

 

در ادامه ی مقاله مقداری توضیحات در مورد صفرشویی و مبل شویی داده شده است که نیاز به مطالعه ی آنها نیست و فقط جهت بهبود سایت اپلود شده اند

اگه نیاز به توضیحات و مشاوره ی تخصصی داری همین الان تماس بگیر…

 

خودرو با محصولات شستشوی و مواد دوراکلین ماشین است. در این فرایند، توسط بهترین و بصرفه ترین مواد صفرشویی کاملا تمیز می‌شوند و از ابزارهای مخصوصی مانند: دستگاه های مبل شویی و صفر شویی، مکنده‌ها، مواد شوینده صفرشوی و محصولات مراقبتی از جمله دوراکلین استفاده می‌شود. هدف اصلی صفر شویی، بازگشت خودرو به حالت اولیه و حفظ و بهبود ظاهر و وضعیت آن است.

جهت خرید بهترین شامپو صفرشویی و مبل شویی و دوراکلین برای کارواش و دیتیلینگ و مبل شویی با ما در ارتباط باشید.

شامپو صفرشویی و مبل شویی خودرو

صفر شویی (Detailing) و مبل شویی (Upholstery cleaning) دو فرایند جداگانه در حوزه تمیزکردن خودروها و مبلمان خودرو هستند.

صفرشویی (Detailing) یک فرایند کامل، برای تمیز کردن خودرو با محصولات شستشوی ماشین است. در این فرایند، تمامی بخش‌های خودرو از جمله بدنه، داخل کابین، چرم صندلی‌ها، پایی، پنجره‌ها و سایر قسمت‌ها به صورت کامل تمیز می‌شوند و از ابزارهای مخصوصی مانند: ماشین‌های صفر شویی، مکنده‌ها، مواد شوینده و محصولات مراقبتی استفاده می‌شود. هدف اصلی صفر شویی، بازگشت خودرو به حالت اولیه و حفظ و بهبود ظاهر و وضعیت آن است.

در مبل شویی (Upholstery cleaning) با فرچه مبل به تمیز کردن و پاکسازی مبلمان خودرو می پردازند. در این فرایند، از مواد شوینده و تجهیزات خاصی برای تمیز کردن و حذف لکه‌ها و آلودگی‌ها از روی سطح مبل استفاده می کنند. مبلمان شامل صندلی‌ها، و سایر قطعات صندلی می‌شود. هدف اصلی مبل شویی بهبود نظافت، ظاهر، حفظ کیفیت و عمر مفید آن است.

جهت مشاهده ی کلیپ های تست نانو صفرشوی و دوراکلین و شامپو صفرشویی گلنز به صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام  و جهت دیدن سایر شوینده های تاچلس گلنز به صفحه ی محصولات مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *