بدنه شوی تاچلس

مایع و پودر نانو کارواش گلنز یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد دارند از جدیدترین تکنیک‌های حوزه شسشتوی خودرو برخوردار شوند. این پودرها به نحوی ساخته می‌شوند که بتوانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید، آن هم بدون اینکه نیازی به استفاده از حجم زیاد آب و یا ابزارهایی همچون فرچه وجود داشته باشد. اگر به دنبال یک پودر و مایع عالی برای کارواش خود هستید، توصیه می‌کنیم که حتماً این مواد نانو کارواش را خریداری کنید.

کاربرد پودر آبی و قرمز گلنز

پودر آبی و قرمز گلنز نسل جدید شوینده های تاچلس ( بدون دخالت دست ) می باشد که بدون نیاز به شامپوی مکمل می توانند برای شست و شوی بدنه خودرو های سواری و سنگین و یا هر سطح آلوده ای که نیاز به شست و شو داشته باشد ، استفاده شوند. این نانو شوینده ها در فرمولاسیون قدرتمند خود آنزیم های فعال بسیاری دارند که می توانند آلودگی های چسبیده به سطوح را بطور موثری بصورت تاچلس یا همان بدون دخالت دست پاک نمایند.

پودر آبی و قرمز گلنز بهترین مواد نانو کارواش موجود در مارکت محصولات شوینده کارواش می باشند.

پس با یکبار خرید و تست این محصولات ، کارواش خودتون رو به پیشرو ترین کارواش منطقه تبدیل کنید…

بسته بندی پودر تاچلس گلنز به دو صورت است :

بسته بندی توضیحات
کارتن 10 کیلوگرمی هر کارتن حاوی 10 بسته ی یک کیلوگرمی پودر تاچلس گلنز می باشد
کیسه پودر 20 کیلوگرمی هر کیسه حاوی 20 کیلوگرم پودر تاچلس گلنز بصورت فله می باشد

مایع و پودر نانو کارواش

روش مصرف پودر نانو کارواش  گلنز

برای استفاده از پودر تاچلس گلنز، ابتدا باید نسبت ترکیب پودر و آب را به درستی رعایت نمایید. نسبت ترکیب پودر گلنز برای شستشوی بدنه خودرو به شرح زیر می باشد:

برای شستشوی سواری: 1 کیلوگرم پودر در مخزن 100 لیتری کف پاش

برای شستشوی ماشین سنگین: 1 تا 2 کیلوگرم پودر در مخزن 100 لیتری کف پاش

در صورت نداشتن کف پاش می توانید از سم پاش های شارژی جهت اسپری نانو شوینده های تاچلس گلنز استفاده نمایید.

ثبت سفارش داری ؟ مشاوره تخصصی می خوای ؟ پس همین الان تماس بگیر…

جهت آماده سازی 100 لیتر شوینده ی تاچلس گلنز:

با نسبت های مشخص شده پودر تاچلس گلنز را وزن نمایید. مواد وزن شده ی خود را به آرامی درون ظرفی با 10 لیتر آب اضافه نمایید و هم زمان هم بزنید. سپس محلول آماده شده را به 90 لیتر آب اضافه نمایید.(در نهایت شما 100 لیتر شوینده ی تاچلس آماده ی مصرف دارید) پس از آماده سازی شوینده ، آن را بصورت یکنواخت توسط مخزن کف پاش و یا دستگاه سم پاش بصورت مایع بطور کامل بر روی سطح خودرو اسپری نمایید. توجه فرمایید که سطح مورد نظر حتما خشک باشد و محلول شوینده نیز حتما بصورت مایع ( کف نباشد ) بر روی سطح خودرو اسپری شود. پس از گذشت 2 الی 3 دقیقه سطح مورد نظر را توسط واتر جت ( پمپ کارواش ) آبگیری نمایید. توجه فرمایید که آبگیری حتما از پایین به بالا انجام شود ( روش شست و شو در صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام موجود می باشد) با هر 100 لیتر شوینده ی تاچلس گلنز می توان 25 الی 35 خودرو سواری را بطور کامل و بدون دخالت دست شست ( در صورت استفاده از لانس مخصوص نانو شوینده های گلنز یا لانس های استاندارد جهت پاشش شوینده های تاچلس )

تفاوت پودر آبی و قرمز گلنز در قدرت و کیفیت پاک کنندگی آنها می باشد. که پودر آبی گلنز از قدرت بالاتری برخوردار می باشد.

جهت مشاهده ی کلیپ های تست مایع و پودر نانو کارواش گلنز به صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام  و جهت دیدن سایر شوینده های تاچلس گلنز به صفحه ی محصولات مراجعه نمایید.

 

فناوری نانو، یک تکنولوژی بی‌نظیر

احتمالاً با این امر آشنا هستید که تکنولوژي نانو در سال‌های اخیر سروصدای زیادی به پا کرده است. با کمک این تکنولوژي می‌تواند ساختار مواد گوناگون را به صورتی تغییر داد که با هدف نهایی ما همخوانی پیدا کنند و در نتیجه عملکرد کلی آن‌ها بهبود یابد.

خوشبختانه این تکنولوژي جذاب به حوزه تولید مواد شوینده نیز راه پیدا کرده است. بهره‌گیری از نانو در زمینه تولید مایع‌ و پودر کارواش موجب شده است تا شاهد بهبود چندبرابری کیفیت این محصولات باشیم. این تکنولوژی در کنار فرمولاسیون خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد که هدف کلی از به کارگیری آن تسریع روند شستشوی اتوموبیل‌ها است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که استفاده از فناوری نانو به منظور تولید این پودرها کار ساده‌ای نیست و تحقیقات بسیار زیادی را می‌طلبد. شرکت‌هایی که در حوزه ارائه این نوع پودرها و مواد شوینده فعالیت می‌کنند محدود هستند. این امر را می‌توان به پیچیدگی کلی فرایند نانو ارتباط داد.

به کارگیری این تکنولوژی موجب شده است تا در حال حاضر پودرها و مایع‌های شوینده خاصی را در اختیار داشته باشیم که از نظر کیفیت حرف اول را می‌زنند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن همه نیازهای مصرف‌کنندگان را برطرف کنند.

اگر صاحب کارواش هستید و قصد دارید بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گسترده، سیستم شستشوی خود را به طور کامل تغییر دهید، توصیه می‌کنیم که به دنبال خرید مایع و پودر نانو کارواش گلنز باشید. نباید فراموش کرد که فعالیت در این حوزه رقابتی است و به همین جهت همواره باید به استفاده از تجهیزات جدیدتر تکیه کنید.

 به کارگیری مایع و پودر نانو کارواش

استفاده از مایع و پودر نانو کارواش به سادگی صورت می‌گیرد و نیازمند فرایند و یا روش خاصی نیست. تنها باید از راهکارهای ارائه شده در این زمینه پیروی کنید تا بتوانید به نتیجه بسیار مناسبی دست پیدا کنید. مهم‌ترین نکته‌ای که در این حالت باید مورد توجه قرار بگیرد، تنظیم کردن ترکیب آب و مایع و پودر نانو است.

شما باید به ازای هر صد لیتر آب یک کیلوگرم یا یک لیتر از پودر و مایع نانو کارواش را به کار بگیرید البته در شوینده های قدیمی ! نسل جدید شوینده های تاچلس گلنز نیاز به شامپو تاچلس مکمل ندارند و پودر به تنهایی استفاده میشود.

با مقایسه این میزان از مواد شوینده نانو و مواد شوینده سنتی می‌توان به سادگی پی برد که چرا چنین محصولاتی به صرف هستند.

اگر از مخازن بزرگ‌تری استفاده می‌کنید، میزان مصرف پودر و مایع نانو شما باید به همان میزان افزایش پیدا کند. به عنوان مثال اگر در حال به کارگیری مخازن دویست لیتری هستید باید از دو کیلو یا دو لیتر پودر و مایع نانو کمک بگیرید.

پس از تهیه ترکیب آب و مواد شوینده، می‌توانید از آن به منظور شستشوی کامل خودروهای مدنظر خود استفاده کنید. این ترکیب نیازی به آبگیری اولیه خودرو ندارد. پس از ورود خودرو به کارواش بدون نیاز به مرطوب‌سازی بدنه ( آبگیری اولیه ) ، ترکیب پودر و یا مایع با آب را بر روی‌ بدنه اسپری کنید.

حال باید دو الی سه دقیقه منتظر باشید تا ترکیبات نانوی موجود در درون مواد شوینده فعالیت خود را آغاز کنند و همه آلودگی‌ها را به بهترین شکل ممکن از بین ببرند. در مرحله آخر باید با کمک پمپ کارواش، مواد شوینده نانو را به طور کامل از سطح خودرو مدنظر پاک کنید.

یکبار برای همیشه خیال خود را راحت کنید

خریداری مواد شوینده مناسب به شما اجازه می‌دهد تا رضایت خاطر مشتریان خود در کارواش را به دست بیاورید. به همین جهت، لازم است که همواره به دنبال بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه باشید. تا همین چند سال قبل، محصولاتی که به صورت اختصاصی برای کارواش‌ها به تولید رسیده باشند یا وجود نداشتند و یا آنقدر گران بودند که هزینه به کارگیری آن‌ها صرفه اقتصادی نداشت.

دیگر آن دوران گذشته است و امروزه شاهد عرضه مایع و پودر نانو کارواش هستیم. این پودرها از همان ابتدا بر اساس تحقیقات گسترده و پیشرفته‌ای به تولید رسیده‌اند. همین امر موجب شده است تا بر کاربردی بودن آن‌ها هیچ شکی نباشد. این محصولات شوینده علاوه بر کارواش‌ها، حتی برای کاربران عادی نیز مناسب هستند.

در واقع اگر قصد دارید اتوموبیل شخصی خود را به بهترین شکل ممکن بشویید، می‌توانید از چنین محصولاتی استفاده کنید. قیمت عالی این محصولات منجر به آن شده است که همه کاربران بتوانند خیلی سریع به آن‌ها دسترسی یابند.

از بین بردن همه کثیفی‌ها با این پودر ویژه

مایع و پودر نانو کارواش دارای قدرت فراوانی جهت مبارزه با همه آلودگی‌ها و کثیفی‌ها است. مهم نیست که چه نوع آلودگی خاصی بر روی سطح بدنه اتوموبیل قرار دارد، زیرا این محصول در طی مدت زمان دو یا سه دقیقه به طور کامل آن را پاک خواهد کرد. قدرت پاک‌کنندگی این مواد شوینده به هیچ عنوان با مواد شوینده قدیمی قابل مقایسه نیست.

نکته جالب در مورد پوردها و مایع‌های شوینده نانو آن است که می‌توان از این محصولات به منظور پاک کردن وسایل دیگری همچون قطار و یا هواپیما نیز استفاده کرد. این مواد شوینده هیچ آسیبی به بدنه وسیله نقلیه مدنظر شما وارد نمی‌کنند و منجر به فرسودگی و یا زنگ زدن آن نمی‌شوند. نانو ذرات موجود در محصولات مذکور بلافاصله پس از قرارگیری بر روی بدنه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

کلام آخر

یافتن پودر مناسب به یک مشکل اساسی برای بسیاری از کارواش‌های تبدیل شده است. اکثر پودرهای موجود در بازار از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند و یا قیمت بالایی دارند. توصیه ما به شما خرید مایع و پودر نانو کارواش گلنز است. این محصولات از بالاترین استانداردهای بین‌المللی برخوردار هستند و می‌توانند به شما در این زمینه یاری برسانند. در صورتی که قصد دارید این مواد شوینده کارواش را با نازل‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید، می‌توانید با واحد فروش نانوگستران در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *