فناوری نانو یک زمینه تحقیقاتی و نوآوری برای ساخت مواد و دستگاه ها در مقیاس اتم و مولکول است. از ویژگی های با اهمیت نانو می توان به افزایش راندمان انرژی، کمک به پاکسازی محیط زیست و حل مشکلات عمده سلامتی اشاره نمود. علاوه بر این نانو تکنولوژی باعث کاهش قابل توجه هزینه ها می شود. در این مطلب می توانید با محصولات نانوسان که با این فناوری تولید شده اند آشنا شوید.

 

مکانیزم عملکرد محصولات نانو

 

مکانیزم عملکرد محصولات نانو

نانو تکنولوژی باعث کنترل ماده در مقیاس نانو می شود. در فناوری نانو به کمک پدیده های منحصر بفرد، امکانات جدیدی به وجود می آید. موادی مانند گازها، مایعات و جامدات می توانند خصوصیات غیرمعمول فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی را در مقیاس نانو نشان دهند. برخی از مواد ساختار نانو در مقایسه با سایر اشکال، دارای استحکام بیشتری هستند و یا خاصیت مغناطیسی متفاوتی دارند. مواد دیگر در انتقال گرما یا برق بهتر عمل می کنند. محصولات نانوتکنولوژی دارای واکنش شیمیایی بهتری هستند، انعکاس نور بهتری دارند، با تغییرپذیری در اندازه و ساختار ماده تغییر رنگ می دهند؛ بنابراین این خصوصیات باعث می شوند که کنترل ویژگی های ماده آسان تر باشد و این همان چیزی است که صنایع امروزی به آن نیاز دارند. شرکت ها و تولیدگنندگان نانوتکنولوژی با جستجوی روش های بهینه برای بهبود محصولات شوینده و پاک کننده، درصدد تولید محصولات قوی تر و کم خطر هستند. برای مثال:

 • از فناوری نانو تقریبا در تمیزکاری تمام سطوح شیشه ای استفاده می شود و علت آن نیز محافت از سطح در برابر خط و خراش است.
 • نانو ذرات نقره که خاصیت ضد باکتری دارند و در تولید مواد شوینده از آن ها استفاده می شود.
 • باعث افزایش طول عمر و محافظت در برابر عناصر خارجی مختلف مانند اشعه ماورا بنفش مضر، گرد و غبار، آلودگی، رطوبت، ساییدگی و … می گردد.
 • استفاده از ذرات نانو در تولید صابون که باعث افزایش کارایی آن شده و ضرر کمتری نیز برای محیط زیست دارند.
 • تولید فیلم هایی که با قرار دادن آن ها روی میز، پنجره یا سطوح، تمیز نگه داشتن سطوح بسیار ساده تر می باشد.

 

مزایای محصولات نانو

امروزه وجود محصولات نانوتکنولوژی برای سبک زندگی ضروری است و حداقل یکی از این محصولات به شکل های مختلف در هر خانه ای وجود دارد و هر فرد نه یک بار بلکه چندین بار از آن استفاده می کند. از مزایای نانوتکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خاصیت پاک کنندگی آسانی دارند به طوریکه می توان زمان کار را بیش از 40 تا 60 درصد کاهش دهند.
 • خطر ابتلا به عفونت را در مکان های عمومی پراستفاده با رعایت آخرین کلاس بهداشتی کاهش می دهند.
 • کاهش مصرف آب از 30 تا 40 درصد که مهم ترین مزیت برای محیط زیست است.
 • با تولید محصولات کم مصرف و مقرون به صرفه انتشار کربن به محیط را کاهش داده و دوستدار محیط زیست هستند.
 • ضرر و خطر کمتر برای سلامتی انسان از فواید فناوری نانو است.
 • حذف مواد شیمیایی تهاجمی که به عنوان یک مزیت زیست محیطی و همچنین استراتژی کاهش هزینه محسوب می شود.

مزایای محصولات نانو

محصولات شوینده نانوسان

در این قسمت می توانید با محصولات پاک کننده نانو و ویژگی های آن ها آشنا شوید.

 

موتور شوی نانوسان

 

موتور شوی نانوسانموتور خودرو و موتور سیکلت ها بخش هایی دارند که دسترسی به آن ها سخت است، در صورت دسترسی به این بخش ها نمی توان آن ها را به راحتی تمیز نمود. بنابراین به یک شوینده قوی نیاز است. موتور شوی نانوسان دارای فرمولاسیون پیشرفته ای است که بدون آسیب رسانی به موتور،  آلودگی، دوده و چربی های سفت شده و مانده را پاکسازی می کند. موتور شوی نانوسان مانع از کثیف شدن موتور در طولانی مدت می شود. این محصول داری خاصیت پاک کنندگی بسیار قوی برای از بین بردن چربی ها و دوده هایی است که نمی توان به راحتی آن ها را پاک کرد. موتور شوی نانوسان با فرمولاسیون پیشرفته خود بدون آسیب به سطح به شکل مطلوبی آلودگی ها را از روی موتور، از بین می برد. از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • براق کننده
 • استفاده آسان
 • تمیزکنندگی بسیار بالا
 • چربی زدا، برطرف کننده گرد و غبار، بدون آسیب رساندن به سطح

 

قیمت موتور شوی نانوسان

قطعا یکی از مهم ترین مساله هایی که در هنگام خرید مواد شوینده ومواد بهداشتی توسط مشتری در نظر گرفته می شود قیمت آن می باشد. قیمت موتور شوی نانوسان به عوامل زیادی بستگی دارد  و می توان با قیمت های متفاوتی در بازار روبرو شد. برای جلوگیری از این سردرگمی پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن موتور شوی نانوسان اصل و استاندارد با ما تماس بگیرید.

 

اسپری چربی زدایی نانوسان

اسپری چربی زدایی نانوسان یک محصول برای پاک کردن موتور خودرو است و به دلیل قدرت فوق العاده خود برای استفاده در آشپزخانه و تمیز کردن گاز، هود، چدن و انواع سطوح مناسب است زیرا یک اسپری چربی زدای بسیار قدرتمند و کارآمد است.

اسپری چربی زدایی نانوسان برای تمیز کردن موتور خودرو، گاز، قسمت های چدنی و سایر قسمت هایی که دارای آلودگی سخت مانند چربی و دوده که دسترسی به آن ها سخت است طراحی شده است. این محصول فرمولاسیون پیشرفته ای دارد و بدون آسیب رساندن به سطح می تواند به شکل مطلوبی انواع کثیفی ها و آلودگی ها به خصوص موتور ماشین و همچنین گاز را به راحتی و بدون دخالت دست از بین ببرد. چربی های مانده روی سطوح بعد از مدتی سفت شده و از بین بردن آن ها بسیار سخت می شود. اسپری چربی زدایی نانوسان یک محصول فوق العاده برای از بین بردن چربی است.

 

کاربرد  اسپری چربی زدای نانوسان

موتور انواع خودرو و قسمت هایی از خودرو که آلودگی های سخت و چربی روی آن قرار دارد را تمیز می کند.

 

قیمت اسپری چربی بر نانوسان

شاید فکر کنید قیمت اسپری چربی بر نانوسان نسبت به دیگر چربی زداها بیشتر است، اما باید این را در نظر داشته باشید که اسپری چربی زدای نانوسان با استفاده از علم نانو تولید شده است به همین دلیل قادر است چربی ها را به راحتی پاک کند، علاوه بر این برای انسان مضر نیستند و به محیط نیز آسیب نمی رسانند. احتمالا تا به حال از چربی زداهای مختلف استفاده نموده اید اما از کیفیت آن ها راضی نبوده اید. چربی زداهای عادی علاوه بر اینکه قادر به از بین بردن لکه ها و چربی ها نیستند، به دلیل وجود مواد شیمیایی و مضر برای انسان خطرناک هستند و در طولانی مدت روی بدن انسان تاثیر گذاشته و باعث بیماری های پوستی می شوند. به همین دلیل است که اسپری چربی زدای نانوسان نسبت به دیگر چربی زداها دارای قیمت بیشتری هستند، اما نکته بسیار مهم این است که قیمت اسپری چربی بر نانوسان نسبت به کیفیت آن بسیار ناچیز است.

 

شامپو واترلس خودرو نانوسان

 

شامپو واترلس خودرو نانوسانآلودگی هایی مانند گرد و خاک باران اسیدی که در هوا وجود دارند، شما را مجبور می کنند که ماشین خود را به کارواش ببرید. اگر نسبت به تمیزی ماشین خود حساس نیز باشید تعداد دفعات بیشتری را باید به کارواش بروید وهزینه های زیادی را برای شستشوی ماشین باید بپردازید. اگر بخواهید ماشین را در پارکینگ خانه خود بشویید، مقدار بسیاری آب بدون گرفتن نتیجه رضایت بخش به هدر می رود. شامپو واترلس نانوسان یک محصول نانو و بی نیاز به آب است. برای استفاده از آن کافی است مقداری از شامپو را روی پارچه بریزید و بدون مصرف یک قطره آب، ماشین خود را برق بیندازید. از این شامپو برای زدودن رینگ های خودرو نیز می توانید استفاده نمایید. از ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • براق کننده، چربی زدا، برطرف کننده گرد و غبار
 • تمیزکنندگی بسیار بالا
 • استفاده آسان و سازگار با محیط زیست
 • PH مناسب برای رنگ خودرو

 

قیمت شامپو واترلس نانوسان

قیمت شامپو خودرو با توجه به اثرات فوق العاده این محصول در پاکیزگی، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. قیمت این محصول به گونه ای تنظیم شده است که تمام افراد با هر بودجه ای قادر به خرید آن باشند و از مزایای آن بهره مند شوند. قیمت شامپو واترلس نانوسان در مقایسه با دیگر روش های شستشو بدنه خودرو به صرفه تر است. با خرید شامپو نانوسان ماشین نیاز به بردن خودرو به کارواش نخواهید داشت و با صرف کمی وقت خودروی خود را مانند روز اول تمیز خواهید کرد.

 

شیشه شوی نانوسان

 

شیشه شوی نانوساناگر از شیشه کثیف و پر ازلکه ماشین در هنگام رانندگی اذیت می شوید دست از تمیز کردن آن با آب بردارید، به شوینده ای نیاز دارید که علاوه بر ماندگاری بالا قوی نیز باشد. مایع شیشه شوی نانوسان با تکنولوژی نانو تولید شده است و باعث برق انداختن شیشه های خودرو می شود. این محصول ضد انجماد است و در سرمای زمستان نیز قابل استفاده می باشد. این یک شیشه شوی غلیظ است که باید با 50 برابر آب ترکیب شود، البته بیشتر از این مقدار نیز قابلیت رقیق شدن را دارد. این محصول با تمیز نمودن شیشه خودرو باعث ایجاد دید واضح و عالی در هنگام رانندگی می شود. مایع شیشه شوی نانوسان با ترکیبات ویژه ای که دارد از قدرت تمیز کنندگی بسیار بالایی برخوردار است و با بهره گیری از نانو ذرات به عمق آلودگی های سخت نفوذ می کند و باعث تمیزی و رفع کدری سطح شیشه می شود. با توجه به گستردگی آلودگی های روی شیشه خودرو مانند چربی، دوده، فضولات پرندگان و … و همچنین عدم تاثیرگذاری محلول های شیشه شور که بر پایه الکل ساخته شده اند روی انواع آلودگی، لزوم استفاده از شیشه شوی نانوسان دو چندان می شود.

قیمت مایع شیشه شوی خودرو نانوسان

همانطور که گفتیم یکی از ویژگی های این محصول کنستانتره و غلیظ بودن آن است و برای استفاده باید با 50 برابر آب ترکیب شود تا یک شیشه شوی باکیفیت و تمیزکنندگی بالا را ارائه دهد. با توجه به این ویژگی قیمت مایع شیشه شوی نانوسان برای مصرف کننده صرفه اقتصادی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *