معرفی بهترین شوینده تاچلس جهت شستشوی بدنه ی خودرو با بخار و آب :

پودر آبی و قرمز گلنز نسل جدید شوینده های تاچلس ( بدون دخالت دست ) می باشد که بدون نیاز به شامپوی مکمل می توانند برای شست و شوی بدنه خودرو های سواری و سنگین و یا هر سطح آلوده ای که نیاز به شست و شو داشته باشد ، استفاده شوند. این نانو شوینده ها در فرمولاسیون قدرتمند خود آنزیم های فعال بسیاری دارند که می توانند آلودگی های چسبیده به سطوح را بطور موثری بصورت تاچلس یا همان بدون دخالت دست پاک نمایند.

پودر آبی و قرمز گلنز بهترین مواد نانو کارواش موجود در مارکت شوینده ایران می باشند.

پس با یکبار خرید و تست این محصولات ، کارواش خودتون رو به پیشرو ترین کارواش منطقه تبدیل کنید…

همین الان با ما تماس بگیر و کارواشت رو متحول کن…

بسته بندی پودر تاچلس گلنز به دو صورت است :

بسته بندی توضیحات
کارتن 10 کیلوگرمی هر کارتن حاوی 10 بسته ی یک کیلوگرمی پودر تاچلس گلنز می باشد
کیسه پودر 20 کیلوگرمی هر کیسه حاوی 20 کیلوگرم پودر تاچلس گلنز بصورت فله می باشد

بهترین مواد نانو کارواش

روش مصرف پودر کارواش  گلنز

برای استفاده از پودر تاچلس گلنز، ابتدا باید نسبت ترکیب پودر و آب را به درستی رعایت نمایید. نسبت ترکیب پودر گلنز برای شستشوی بدنه خودرو به شرح زیر می باشد:

برای شستشوی سواری: 1 کیلوگرم پودر در مخزن 100 لیتری کف پاش

برای شستشوی ماشین سنگین: 1 تا 2 کیلوگرم پودر در مخزن 100 لیتری کف پاش

در صورت نداشتن کف پاش می توانید از سم پاش های شارژی جهت اسپری نانو شوینده های تاچلس گلنز استفاده نمایید.

جهت آماده سازی 100 لیتر شوینده ی تاچلس گلنز:

با نسبت های مشخص شده پودر تاچلس گلنز را وزن نمایید. مواد وزن شده ی خود را به آرامی درون ظرفی با 10 لیتر آب اضافه نمایید و هم زمان هم بزنید. سپس محلول آماده شده را به 90 لیتر آب اضافه نمایید.(در نهایت شما 100 لیتر شوینده ی تاچلس آماده ی مصرف دارید) پس از آماده سازی شوینده ، آن را بصورت یکنواخت توسط مخزن کف پاش و یا دستگاه سم پاش بصورت مایع بطور کامل بر روی سطح خودرو اسپری نمایید. توجه فرمایید که سطح مورد نظر حتما خشک باشد و محلول شوینده نیز حتما بصورت مایع ( کف نباشد ) بر روی سطح خودرو اسپری شود. پس از گذشت 2 الی 3 دقیقه سطح مورد نظر را توسط واتر جت ( پمپ کارواش ) آبگیری نمایید. توجه فرمایید که آبگیری حتما از پایین به بالا انجام شود ( روش شست و شو در صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام موجود می باشد) با هر 100 لیتر شوینده ی تاچلس گلنز می توان 25 الی 35 خودرو سواری را بطور کامل و بدون دخالت دست شست ( در صورت استفاده از لانس مخصوص نانو شوینده های گلنز یا لانس های استاندارد جهت پاشش شوینده های تاچلس )

تفاوت پودر آبی و قرمز گلنز در قدرت و کیفیت پاک کنندگی آنها می باشد. که پودر آبی گلنز از قدرت بالاتری برخوردار می باشد.

به دوستانی که کارواش ماشین سنگین دارند پیشنهاد میشود که جهت سهولت کارشان از پودر آبی استفاده نمایند.

جهت مشاهده ی کلیپ های تست پودر تاچلس گلنز به صفحه ی رسمی ما در اینستاگرام  و جهت دیدن سایر شوینده های تاچلس گلنز به صفحه ی محصولات مراجعه نمایید.

 

 

در ادامه ی مقاله شما می توانید اطلاعاتی در مورد کارواش بخارشوی و کاهش مصرف آب با کارواش بخارشوی بدست آورید :

میزان مصرف آب کارواش‌ها در روش‌های مختلف کارواش مکانیزه، کارواش سنتی، کارواش نانو بخار یکی از چالش برانگیزترین موارد در زمینه حفظ منابع آبی است. با توجه به تعداد بالای خودروها ایجاد مکانی برای شستشوی آن یکی از نیازهای اساسی شهرهای امروزی می‌باشد و از طرف دیگر بحران آب و عدم استفاده از آب غیرشرب  برای کارواش توسط متصدیان آن یک مشکل است که مدیران شهری درگیر آن هستند. در اکثر شهرها و مناطق ایران با توجه به کاهش بارش باران و مشکلات کم آبی زیادی که در سال‌های اخیر مواجه شده‌ایم. مراجعه به کارواش راهی است که برای صرفه جویی در مصرف آب توسط کارشناسان توصیه می‌شود. در ادامه به بررسی کارواش بخارشوی و کاهش مصرف آب با کارواش بخارشوی می‌پردازیم.

کم آبی و شستشوی ماشین

یکی از مهم‌ترین مسائل و مشکلاتی که کشور درگیر آن بوده و هست کم آبی می‌باشد، اما علیرغم تذکرها و هشدارهایی که به مردم داده می‌شود، تغییری در سبک زندگی اکثریت مردم داده نشده است و خشکسالی به زودی گریبانگیر مردم کشور می‌شود. یکی از بیشترین مصارف آب، شستشوی خودرو به روش دستی با آب شرب است. کارشناسان به دنبال هشتگ‌های جهانی کمبود آب، صرفه جویی در مصرف آب، استفاده درست از آب و … بر این باورند که فرهنگ صحیح استفاده از آب می‌تواند باعث مدیریت اوضاع شود. برای شستشوی هر خودرو به طور متوسط بین 300 تا 400 لیتر آب مصرف شده اما در کارواش‌های سنتی این عدد به 30 تا 60 لیتر می‌رسد که این به معنی کاهش 10 برابری مصرف آب است. اما این مقدار در ماه و سال برای تمام کارواش‌های یک شهر رقم بزرگی است.

چالش جدید کارواش ها

همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد ماشین‌ها در چند سال اخیر افزایش پیدا کرده است. به دنبال افزایش تعداد وسایل نقلیه و نیاز مردم برای شستشوی اتومبیل‌ها، صنعت کارواش در سطح کشور گسترش چشمگیری پیدا کرده است. به گفته کارواش‌داران استفاده از آب غیرشرب به دلیل وجود نمک و آهک برای شستشوی ماشین‌ها مناسب نیست. آب غیر شرب باعث ایجاد لکه روی بدنه می‌شود به همین دلیل استفاده از آب شرب از آب چاه مناسب‌تر است. به همین دلیل است که مصرف آب در کارواش‌ها به یک چالش تبدیل شده است.

مشکلات کارواش‌های سنتی برای استفاده از آب‌های زیرزمینی

برخی کارواش‌ها آب مصرفی در کارواش را تصفیه می کنند که با تصفیه مجدد از هدر رفت آن تا حد زیادی جلوگیری می‌شود. اما از آنجاییکه آبی که در کارواش مصرف می‌شود آغشته به گریس، ذرات آهنی و مواد شوینده است تصفیه آن یک عمل وقت‌گیر و هزینه‌بر است. یکی دیر از این مشکلات خشک شدن چاه کارواش است. کارواش‌ها معمولا با استفاده از یک تانکر آب که سالانه هزینه‌های زیادی دارد آب مصرفی خود را تامین می‌کنند.

مصرف بی رویه آب در کارواش‌ها و تولید پساب‌های حاوی روغن، فرآورده‌های نفتی، چرب و مواد شیمیایی درون شوینده‌ها و وارد شدن آن‌ها به فاضلاب شهری یک خطر جدی برای کیفیت منابع آب زیر زمینی است. این موارد باعث می‌شوند که کارشناسان حوزه آب این صنف را مورد هدف قرار دهند. از دیگر هزینه‌های زیاد کارواش سنتی، خرید پمپ صنعتی، لوازم جانبی و دستگاه‌ها و شوینده‌های مختلف است.  شستشوی ماشین با واترجت و مواد شوینده باعث آسیب جدی به رنگ و بدنه ماشین می‌شود و با استفاده از آب و فشار قوی امکان شستشوی داخل خودرو و موتور فراهم نیست زیرا باعث ایجاد بوی نم و نامطبوع در داخل ماشین می‌شود. همچنین باعث آسیب رسیدن به سیم کشی موتور می‌گردد.

 

کارواش بخارشوی راه‌ حلی مهم برای بحران کم‌آبی کشور

به تازگی بسیاری از کارواش‌های کشور یک روش نوین را به جای روش سنتی که هزینه و مصرف آب زیادی دارد را جایگزین کرده‌اند. این روش در کشورهای صنعتی  پیشرفته جهان مورد استفاده است، که همان استفاده از کارواش بخار صنعتی و دیگ بخار است. استفاه از کارواش بخار باعث کاهش مصرف آب کشور شده و گام مهمی در جهت مشکل کم آبی کشور است. برای شستشوی هر خودرو با کارواش بخار بین 3 تا 5 لیتر آب مصرف می‌گردد که در مقایسه با کارواش‌های سنتی 95 درصد کمتر آب مصرف می‌شود. همچنین نیاز به پمپ‌ها و دستگاه‌های آب از بین می‌رود و هزینه خیلی کاهش پیدا می‌کنند. در کشور روزانه 8 میلیون خودرو سواری در کارواش شسته می‌شود که حدود 480 میلیون لیتر آب با واترجت مصرف می‌شود. اگر کارواش‌های کشور از دستگاه بخار صنعتی استفاه کنند روزانه 24 میلیون لیتر آب در کارواش‌های کشور مصرف می‌گردد.

مزایای کارواش بخارشوی

مزایای کارواش بخار به شرح زیر است:

  • قدرت پاک کنندگی بالای بخار و نفوذ به کثیفی و لکه‌ها
  • ننشستن گرد و غبار و آلودگی روی بدنه و تمیز ماندن بدنه برای مدت زمان بیشتر
  • عدم ایجاد بوی نم در صندلی‌ها بعد از صفرشویی
  • عدم ایجاد پساب و فاضلاب و آسیب نرساندن به محیط زیست
  • آسیب نرساندن به رنگ خودرو و در عین حال جلا دادن رنگ بدنه
  • ضدعفونی بدنه و داخل خودرو به دلیل دمای بالای بخار و از بین بردن بوی سیگار
  • امکان موتورشویی و عدم آسیب رساندن به برق خودرو، ICU و قطعات موتور به دلیل رطوبت پایین
  • جلب رضایت بیشتر مشتری
  • راحتی در شستشو به دلیل قدرت پاک‌کنندگی بالای بخار و افزایش سرعت شستشو و امکان شستشوی تعداد خودروی بیشتر

کاهش مصرف آب به وسیله کارواش بخار استیم پاور

با دستگاه بخارشوی صنعتی  استیم پاورمی توان تا 95 درصد در مصرف آب صرفه جویی کرد. شستشو با بخار باعث می‌شود که مصرف و آب و انرژی کاهش پیدا کند و باعث سود پایدار بلند مدت می‌گردد. این دستگاه‌ها دارای دو نوع بزرگ و کوچک‌اند برای شستشو مناسب هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه وسایل کارواش چون انواع کارواش های خانگی و صنعتی و مواد شوینده کارواش به سایت نانوگستران دماوند مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *