ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

شامپو نانو

پودر نانو : 20Kg

شامپو مکمل واکسی : 10

اطلاعات پکیـــج پودر و شامپوی تاچلس :

پودر و شامپوی تاچلس:

این محصول یکی از قدرتمند ترین و با کیفیت ترین شوینده های نانو تاچلس در بازار ایران می باشد که با قدرت جرم گیری بالا و چربی زدایی قوی جایگاه ویژه ای در بین کارواش داران عزیز پیدا کرده است.

PH پودر و شامپوی تاچلس گلنز در محدوده ی 8 الی 9 می باشد و دارای محیطی کاملا امن و استاندارد برای سلامت مصرف کننده ، رنگ خودرو و محیط زیست می باشد.

پودر و شامپوی Glanz Chemical علاوه بر اینکه باعث تمیز شدن و درخشندگی خیره کننده ی خودرو شما می شود ، باعث تشکیل یک لایه ی محافظ بر  روی بدنه خودرو میشود که از رنگ آن در برابر اشعه های فرا بنفش نور خورشید و تا حدودی در مقابل عوامل طبیعی از جمله فضولات پرندگان محافظت کرده و باعث طولانی تر شدن عمر رنگ خودرو و سرزندگی بیشتر آن میشود.

نکته : از پودر و شامپوی تاچلس گلنز می توان برای شست و شو در تمام مصارف عمومی از جمله شست و شوی انواع خودرو های سبک و سنگین ، ادوات کشاورزی ، انواع دستگاه های صنعتی و … استفاده کرد.

روش مصـــرف پودر و شامپوی تاچلس گلنز:

روش اول بدون دخالت دست ( تاچلس)

*گام اول تهیه و آماده سازی محلول نانو شوینده ی گلنز

ابتدا مقدار 1Kg از پودر تاچلس Glanz را در یک سطل آب ( حدود 10 لیتر ) به آرامی اضافه نمائید و همزمان هم بزنید ( برای جلوگیری ازسفت شدن ، پودر به آرامی اضافه شود ) سپس مقدار 0/5L ( نیم لیتر )  از شامپوی مکمل تاچلس Glanz را نیز در محلول اضافه کرده و کاملا هم بزنید تا محلولتان یک دست شود.

مخزن کف پاش 100 لیتری خود را پر از آب نمائید و در آخر محلول شوینده تاچلس که از قبل آماده کرده اید را به آن اضافه نمائید و باد دستگاه کف پاش را برای شروع کار تنظیم نمائید.

*گام دوم نصب لانس مخصوص مواد پاش بر روی شیلنگ دستگاه کف پاش

*گام سوم استفاده از محلول شوینده ی نانو تاچلس گلنز

روش صحیح شست و شوی بدون دخالت دست خودرو با استفاده از پودر و شامپوی تاچلس Glanz :

1-  100 لیتر محلول شوینده ی تاچلس Glanz طبق توضیحات از قبل آماده شده و درون کف پاش شما آماده ی مصرف می باشد.

2- با استفاده از لانس مخصوص مواد پاش محلول شوینده ی خود را بر روی بدنه خودرو اسپری نمائید. ( توجه فرمائید که بدنه ی خودرو حتما باید کاملا خشک باشد و نباید آب اولیه گرفته شود )

پس از اسپری کامل محلول شوینده بر روی بدنه خودرو ، حدود 2 دقیقه به محلول شوینده زمان دهید تا کاملا در کثیفی نفوذ کرده و سپس شروع به آبگیری نمائید. ( توجه فرمائید که محلول نانو شوینده ی شما نباید آنقدر بر روی بدنه ی خودرو بماند که خشک شود زیرا خشک شدن محلول شوینده باعث کم شدن چشمگیر قدرت محلول می شود )

3-  روش صحیح آبگیری:

بهترین روش برای شست و شوی بدون دخالت دست( تاچلس ) این است که شما بعد از گذشت 2 دقیقه و نفوذ کامل محلول در کثیفی ها ، از قسمت های پائینی بدنه خودرو  شروع به آبگیری نمائید. یعنی اینکه شما از زیر رکاب ها شروع به شستن نمائید و به سمت سقف خودرو بروید و همزمان نازل لانس خود را به طور یکنواخت به سمت بالا-پائین و یا چپ-راست حرکت دهید.

نکته : دلیل اینکار این است که اگر شما از سقف خودرو شروع به آبگیری و شستن نمائید ، بر اثر آبی که از بالا به قسمت های پائینی بدنه خودرو می آید ، محلول شوینده ی قسمت های پائینی با فشار کم آب شسته شده و قدرت محلول کم میشود که همین عمل باعث میشود قسمت های پائینی بدنه خودرو که کثیف ترین قسمت خودرو هم می باشند تمیز نشوند.

روش دوم استفاده از پودر و شامپوی تاچلس Glanz همچون شامپو های معمولی :

1- تهیه و آماده سازی محلول: طبق روش های بالا محلول خود را آماده نمائید با این تفاوت که در مخزن 100 لیتری کف پاش خود ، مقدار 0/5Kg  (پانصد گرم) پودر تاچلس و 250 ml شامپو استفاده نمائید.

2- روش مصرف: در این روش شما باید همچون شامپو کارواش های معمولی استفاده نمائید (یعنی اینکه بدنه ی خودرو توسط خز ، دستمال و … سابیده شود)

توجه فرمائید که در این روش هزینه ی محلول شوینده ی شما به قدری پائین است که حتی از مایع ظرف شوئی که جزو شوینده های پر مصرف و کاملا غیر استاندارد بعضی از دوستان عزیز کارواشی می باشد نیز کمتر است !!!

محصولات شوینده

carwash nanocarwash touchlessGlanz chemicalnano shampoo tochlesstouchlessبهترین شوینده کارواشپودر بدون دخالت دستپودر تاچلسپودر کارواشپودر گلنزپودر نانوپودر و شامپو نانوتاچلستاچلس نانو بدون دخالت دستخرید پودر بدون دخالت دست کارواشخرید پودر کارواشخرید شامپو کارواششامپو بدون دخالت دستشامپو تاچلسشامپو خودروشامپو کارواششامپو کارواش تاچلس بدون دخالت دستشامپو کارواش نانوشامپو نانو کارواششامپوی ماشینشامپوی ماشین بدون دستشوینده خودروشوینده ماشینفروش شامپو کارواشقیمت پودر بدون دخالت دست کارواشقیمت شامپو تاچلسقیمت شامپو نانو خودروقیمت شوینده کارواشکارواشکارواش بدون دخالت دستکارواش تاچلسلیست قیمت کارواشمایع تاچلسمواد شوینده کارواشمواد نانو کارواشنانو شوینده کارواشنانو کارواش

32 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.