بهترین مکمل انژکتور شور و راهنمای خرید آن

راهنمای خرید بهترین مکمل انژکتور شور

انتخاب بهترین مکمل انژکتور شور خودرو در بین طیف گسترده‌ای از برند‌های مختلف که در بازار وجود دارند کار ساده‌ای نیست. به همین دلیل لازم است که با انواع مکمل‌ها و ویژگی‌‌های کلیدی آن‌ها آشنایی باشید تا بتوانید بهترین مکمل انژکتور شوررا انتخاب کنید. در این مطلب با راهنمای خرید بهترین مکمل انژکتور شور با شما همراه هستیم و چند مورد از بهترین مارک‌های مکمل سوخت خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

انتخاب بهترین مکمل انژکتور شور

برای اینکه بتوانید بهترین مکمل انژکتور شور خودرو را انتخاب کنید باید به وضعیت خودرو دقت کنید . اگر می‌خواهید قدرت از دست رفته موتور خودرو را برگردانید از این محصول استفاده کنید زیرا  دارای ترکیب فوق‌العاده‌ای برای سوخت در باک خودرو دارد که باعث تمیز کردن کربن‌هایی که در سوپاپ‌های ورودی انباشته شده‌اند می‌شود و باعث کاهش اصطکاک در موتور می‌شود و استارت زدن را آسان‌تر می‌کند . یک مایع شستشوی انژکتور برای اینکه کیفیت لازم را داشته باشد، دارای فرمولاسیون منحصر به فردی نیز است بنابراین باید با کاتالیزور و سنسور اکسیژن خودرو سازگار باشد و بعد از استفاده از آن مصرف سوخت نیز کاهش پیدا کند، چنین مکملی بهترین انتخاب خواهد بود.

 

انتخاب بهترین مایع انژکتور شور خودرو:

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت TUNE-UP

محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت TUNE-UP که برای انواع وسایل نقلیه مناسب است یک افزودنی قوی برای کمک به سیستم سوخت و رسیدن به حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت، پاک کردن کاربراتور، سوزن‌های انژکتور، سوپاپ سوخت، مانیفولد سوخت، سرسیلندر و سرپیستون‌ها است. همچنین باعث می‌شود آب اسیدی فشرده در سوخت خنثی شود و از زنگ زدگی سیستم سوخت جلوگیری کند. محلول انژکتور شوی تمیز کننده سیستم سوخت TUNE-UP بر روی انواع گاز، اتانول، flex fuel، دیزل، موتورهای بیو دیزلی، ماشین‌های تمیزکننده کربن و انژکتور و سنسور اکسیژن قابل استفاده است.

مکمل انژکتور شور پریستون

مکمل انزکتور شور دو کاره پریستون باعث می‌شود که اکتان بنزین افزایش پیدا کند، در عین حال هرگونه آلودگی ناشی از استفاده از سوخت غیر استاندارد را نیز از سیستم سوخت خودرو پاک می‌کند. از ویژگی‌های استفاده از این محلول پاکسازی و افزایش عملکرد انژکتور و همچنین از بین بردن ضربه موتور است. از این مکمل در بنزین‌های بدون سرب استفاده می‌شود.
مکمل انژکتور شور پریستون دارای فرمولاسیون پیشرفته و قدرت و عملکردی بالا برای از بين بردن انواع  آلودگی و دوده از سیستم انژکتور به کار می‌رود.
از دیگر مشخصات بارز این محصول موارد زیر است:

  • کاهش دهنده مصرف سوخت
  • بالا برنده شتاب
  • تمیزکننده سیستم سوخت
  • مناسب تا 75 لیتر بنزین
  • جلوگیری از ناک زدن موتور

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی سوناکس

 یکی از باکیفیت‌ترین محصولات حال حاضر در بازار تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی سوناکس Sonax است.  تمیز کننده سیستم سوخت انزکتورشوی سوناکس یکی از مکمل‌های پرقدرت برای کمک به سیستم سوخت است که با ایجاد حداکثر توان،  کاهش مصرف سوخت را در پی دارد. از این محصول می‌توان برای مواردی مانند پاک کردن کاربراتور، سوزن‌های انژکتور، سوپاپ سوخت، مانیفولد سوخت، سرسیلندر و سرپیستون‎ها استفاده کرد. تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی سوناکس، باعث خنثی کردن آب اسیدی فشرده در سوخت شده ه و از زنگ زدگی سیستم سوخت جلوگیری می‌کند.

استفاده از تمیز کننده سیستم سوخت انزکتورشوی سوناکس باعث جرم‌زدایی و ازبین رفتن رسوبات می‌شود  و آب اسیدی موجود در سوخت را نیز خنثی می‌کند. بخش های مختلف سیستم سوخت را از کثیفی‌ها پاک می‌کند و جانی دوباره به سیستم سوخت خودرو می‌دهد.

 

تمیز کننده سیستم سوخت انژکتورشوی سوناکسمایع انژکتور شور داخل باک کاسپین

مایع انژکتور شور داخل باک کاسپین  یکی از تولیدات شرکت کاسپین است که برای تمیزکردن انژکتور از آن می‌شود. این تمیزکننده رسوبات حاصل از سوخت ناقص را از بین می‌برد و باعث بهبود عملکرد سیستم سوخت می‌شود. از دیگر مزایای این محصول این است که استفاده از آن باعث کاهش مصرف سوخت خودرو می‌گردد. برای استفاده از این محلول انژکتورشوی باید آن را به باک بنزین اضافه کنید و این عمل را بعد از طی مسافت 3000 کیلومتری تکرار کنید. برای اینکه قدرت عملکرد این تمیزکننده افزایش پیدا کند از افزودنی BASF آلمان استفاده شده است.

مایع تمیزکننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ تاپ وان

طراحی مایع تمیز کننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ  تاپ وان به‌گونه‌ای است که به سرعت و آسانی باعث تمیز کردن کاربراتور و انژکتور می‌گردد. همچنین استفاده از این محصول باعث بهینه‌سازی مصرف سوخت و در نتیجه کاهش مصرف سوخت می‌گردد. مایع تمیزکننده انژکتور و کاربراتور مدل CARZ  تاپ وان قادر است که به خوبی تمامی رسوبات تشکیل شده در کاربراتور(سرب)، آلودگی‌ها، دوده‌ها و لجن‌ها را در خود حل کند و آن‌ها را از بین ببرد.

محلول انژکتور شوی گام اوت

محلول انژکتور شوی گام اوت یک افزودنی قوی برای کمک به سیستم سوخت و رسیدن به حداکثر توان و کاهش مصرف سوخت، پاک کردن کاربراتور، سوزن‌های انژکتور، سوپاپ سوخت، مانیفولد سوخت، سرسیلندر و سرپیستون‌ها است که باعث می‌شود آب اسیدی فشرده در سوخت خنثی شود و از زنگ زدگی سیستم سوخت پیشگیری شود. محصولات گام اوت روی آخرین موتورها و تکنولوژی تست شده‌اند، همچنین این محصول تاثیر پرقدرت خود را بر روی موتورهای قدیمی نیز نشان داده است مانند کاربراتور. زمانی که علم برتر را با محصول برتر درون موتور خودرو بریزید به آن زندگی خواهید بخشید.

 

محلول انژکتور شوی گام اوت

تمیزکننده سیستم سوخت ورث محلول انژکتور شوی وورث Wurth

تمیز کردن انژکتورها با استفاده از محلول انژکتور شوی وورث در فواصل زمانی مشخص باعث می‌شود موتور بتواند کارایی از دست رفته خود را به‌دست بیاورد و ارتعاشات درون سیلندر را نیز از بین برود. علاوه بر این استفاده از این محصو باعث می‌شود که موتور بتواند به طور روان کار کند  و مقداری از قدرت از دست رفته را نیز بازیابی کند. استفاده یک محلول انژکتور شوی مناسب می‌تواند باعث شود فواصل بین تعمیر و نگهداری اتومبیل را کاهش یابد و راندمان پیشرانه نیز بهبود دهد.  انژکتور بعد از اینکه مدتی کار کند، سوراخ‌های انتهایی انژکتور در اثر رسوبات سوخت گرفته و پاشش در سیستم سوخت انجام نمی‌گیرد که همین باعث ایجاد مشکل در عملکرد موتور می‌گردد. بنابراین با توجه به قیمت بالایی انژکتور دارد بهترین راه‌حل این مشکل تعمیر و سرویس‌دهی آن است.

جهت خرید بهترین مکمل انژکتور شور به سایت نانوگستران دماوند مراجعه نمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.